POC Ventral Air Spin NFC Uranium black/Hydrogen white 2020

Cyklistická přilba POC Ventral Air SPIN NFC. Ideální helma pro dobrodružství nebo jízdy v divočině díky začlenění twICEme® NFC Medical ID. Přilba, která může mluvit za vás,...
5 190 Kč

• Pohodlná, tedy aspoň mě sedí, jak na hlavě, tak pod krkem
    • Relativně lehká, vel. L s NFC čipem, verze pro EU, asi 266g
    • Dobře větrá
    • Aero
    • Podle všeho dost bezpečná.
    • V mém případě za bezkonkurenční cenu
    • Doposud mě vždy odradila vcelku vysoká cena

Moje předchozí helma Kask 10 na podzim dosloužila a s přicházejícím jarem nastal čas na koupi nové helmy. Mám velikost hlavy, která je u ostatních výrobců většinou na hranici M a L. POC má rozmezí velikosti hlavy daleko logičtěji řešeno, rozmezí pro uvedené velikosti se překrývají, takže bych teoreticky mohl mít i velikost M. Zvolil jsem velikost L a udělal jsem dobře. Především proto, že mám buď níže posazené uši nebo vyšší hlavu a popruhy helem jiných výrobců velikosti M mě běžně tlačili a dřeli pod ušima. A v tomhle předjarním období mi helma dobře sedí i s čepkou. Helma je pohodlná a relativně lehká na svou velikost, podle kuchyňské váhy 266 g. Mou poslední rozhodovací kapkou byla i akční cena, vztahovala se na model s NFC čipem, který jsem úplně nutně nepotřeboval, ale modely bez něj zůstávali pořád o dost dražší. A pak tedy čistě subjektivně se mi helma fakt líbí a i s užším obličejem nepůsobí na hlavě hříbkoidně. S Investicí jsem maximálně spokojen, po pár jízdách musím říct, že pro mě zatím nejlepší helma za posledních 10 let. A ještě se možná někomu bude hodit informace, že s mým tvarem hlavy mi kromě Kask docela dobře seděla i helma Rudy.

Značka
Určení
dámské
Modelový rok
2020
Větrací otvory
Barva
černá

Přilba, která může mluvit za vás, když nemůžete. Ventral Air SPIN NFC, vytvořený jako doplněk k oděvu Resistance Ultra, který je vhodný pro dlouhé dobrodružné jízdy, má všechny standardní funkce oceněného Ventral Air SPIN a těží ze začlenění twICEme® NFC Medical ID, díky čemuž je ideální pro vzdálená individuální dobrodružství nebo jízdy divočinou.

Lékařské ID twICEme® NFC lze snadno přečíst podržením smartphonu s podporou NFC nad helmou. Záchranářům může okamžitě poskytnout informace, které potřebují na místě zranění, a tím jim pomůže učinit nejlepší úsudky pro léčbu v životně důležité „zlaté hodině“ bezprostředně po nehodě.

Specifikace: lékařské ID twICEme® NFC vnitřní kanály řídí proudění vzduchu při vysokých a nízkých rychlostech konstrukce testovaná CFD minimalizuje turbulence a zvyšuje aerodynamický výkon otočení(vnitřní střihací podložka) optimalizovaná EPS vložka pro nízkou hmotnost a ochranu proti nárazu plně zabalená unibody skořepina zlepšuje strukturální integritu helmy SPIN (Shearing Pad INside) lehký systém nastavení velikosti 360 ° usnadňuje nalezení přesného uložení nastavitelné popruhy ukotvené na vložce helmy oční garáž udržuje sluneční brýle v bezpečí

Inovativní AirFlow

Jedinečně navržené vnitřní kanály proudění vzduchu zajišťují, že vaše hlava zůstane chladná, aniž by to ovlivnilo aerodynamický výkon.

Vylepšete rychlost

Vyvinutý za přispění profesionálních jezdců, Ventral je novým měřítkem pro aerodynamický výkon, bezpečnost a rychlost.

Systém úpravy 360 °

Díky nastavovacímu systému, který pokrývá obvod hlavy, snadno najdete bezpečné a pohodlné nošení.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Qsport.cz

• Pohodlná, tedy aspoň mě sedí, jak na hlavě, tak pod krkem
    • Relativně lehká, vel. L s NFC čipem, verze pro EU, asi 266g
    • Dobře větrá
    • Aero
    • Podle všeho dost bezpečná.
    • V mém případě za bezkonkurenční cenu
    • Doposud mě vždy odradila vcelku vysoká cena