Abus Youn I. sparkling blue 2016

Barva
modrá

• Krasne sedi malemu na hlave,je lehunka a krasne vetra
  • , zakoupeno v Neobyčejně

Hezká helma. Výborně sedí na hlavě.

• , zakoupeno v Neobyčejně

• Kvalitní výrobek renomované značky, vyrobený in-mold technologií.
    • Helma dobře chrání čelní oblast hlavy, ale i vzadu je dostatečně hluboká a dobře kryje i zadní část hlavy.
    • Světlo (svítící nebo blikající) na helmě za šera nebo ve tmě přispívá ke zvýšené viditelnosti dítěte.
    • Helma je slušivá.
    • Někoho může odradit vyšší cena přilby.

S menší helmou značky Abus jsme měli dobré zkušenosti, potřebovali jsme větší velikost. Používáme ji jak na kolo, tak na kolečkové brusle. Přilba je sice dražší, ale jsem přesvědčena, že odpovídá kvalitě. Novým prvkem je zabudované světlo na přilbě. Dobře kryje čelní i zadní část hlavy, je hlubší.
    Zatím jsme s výběrem této helmy spokojeni.

Modelový rok
2016
Barva
modrá

Dětská helma / přilba Abus Youn - I.

Kvalitní německá helma vyrobená IN MOLD technologií, tedy to nejlepší co můžete pro dítě mít. Přečtete se naší recenzi. V základní sadě je velká blikačka. Samozřejmostí jsou reflexní prvky a možnost přesně seřídit pásky pod bradou (díky záslepce, skrz kterou se posouvají pásky skrz celou helmu.

Vhodné: Pro děti s obvodem hlavy od 52 do 57 cm (velikost S je pro obvod 48 - 53 cm).Váha: 240 gTechnologie výroby: in mold technologií, tedy to nejlepší co může být.Varianty: více barev, viz dole pod popisem.

Recenze dětské helmy Abus Youn. I. a Youn I. Ace

S dětmi jsme vyzkoušeli dlouhodobě více typů dětských helem od Abus (Abus Rookie, Abus Chilly, Abus Raxtor, Abus MountX aj.). Vždy jsme bli velmi spokojení, protože helmy velmi dobře padnou a mají kvalitní komponenty. Každý rok Abus mění kolekce, stále něco inovují. Nově nastoupily helmy Anuky a Youn I. a Youn I. Ace (má navíc štítek proti slunci). Přehledně jejich rozdíly najdete zde.Je potřeba dobře zvolit velikost, aby dětem helma nepadala do očí. Velikost jsme ověřili v praxi, vel. S je pro děti s obvodem hlavy 48-53 cm a vel. M pro obvod hlavy 52-57 cm.

Helmy Abus Youn I. dobře chrání zátylek. Jsou hodně hluboké, díky tomu dětem o něco déle vydrží, než z nich vyrostou. Na obrázku vidíte i rozsvícenou velkou blikačku, která je integrována v helmě a díky které bude vaše dítě výborně viděno.

Dětské helmy Abus Youn - I. mají velkou trojúhelníkovou blikačku integrovanou vzadu na helmě. Tato dětská helma má i nadstandartní počet větracích otvorů (17), dětem se nebude potit hlava.   Z našich zkušeností je hodně důležité, jak přesně se dají seřídit pásky pod bradou. Hodně helem jiných značek, zvlášť ty levné, mají napevno oddělenou levou a pravou část pásků a nejsou skrz helmu propojené a posuvné, takže pak je těžké jednu stranu seřídit, když vám tam pásek přebývá. U Abus je to vymyšleno dobře, co vám přebyde na jedné straně, "pošlete" na druhou, kde je volný konec. Stačí jen jemně vyndat pojistku vzadu na helmě. Helma má dostatečně velké reflexní prvky. Zapínání je na klasický trojzubec.

Pokud byste u helmy potřebobali štítek proti slunci, tak využijte v nabídce helmy Abus Youn I. Ace. Kormě štítku navíc je jinak úplně stejná  jako Abus Youn I. Ve větší velikosti pak už máte plnohodnotnou  juniorskou přilbu, která může vydržet více méně až do dospělosti.  Časté dotazy-- jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy Abus Smiley - Anuky - Youn I. - Hubble? Je nějaká z nich kvalitnější?Kvalitní jsou stejně, liší se buď rozmezím obvodu nebo dalšími detaily (počet otvorů, zapínání pod bradou apod), vše najdete viz článek Rozdíly mezi helmami Abus.-- Kdyby helma dítěti nebyla, mohu ji vrátit nebo vyměnit?Samozřejmě, není to problém, podrobné podmínky jsou zde.

Dětské helmy Abus prodáváme již mnoho let a nedáme na ně dopustit, velmi rádi je doporučujeme. -- E. Šenkyříková, e-shop Neobyčejně --

Doporučujeme články: //

• Krasne sedi malemu na hlave,je lehunka a krasne vetra
  • , zakoupeno v Neobyčejně

Hezká helma. Výborně sedí na hlavě.

• , zakoupeno v Neobyčejně

• Kvalitní výrobek renomované značky, vyrobený in-mold technologií.
    • Helma je slušivá.
    • Někoho může odradit vyšší cena přilby.

Zatím jsme s výběrem této helmy spokojeni.

• Krátký popis a ukázka, jak funguje blikačka

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Neobyčejně

Kvalitní helma s hodně větracími otvory. Kryje pěkně čelo i zátylek, takže doporučuji pro divočejší děti :-). Nastavení helmy je variabilní, pásky jde pěkně posouvat a kolečkem upravovat obvod.